Wesprzyj KPH

Przyjdź i pomóż…! – pikieta pod Sejmem RP na rzecz legalizacji związków partnerskich. Wtorek, 14 lipca br.

Postulat legalizacji związków partnerskich znowu wychodzi na ulice! Na wtorek 14 lipca pod Sejmem RP zaplanowano demonstrację, której głównym hasłem będzie uchwalenie ustawy o rejestrowanych związkach partnerskich.

14 i 15 lipca to ostatnie dni pracy parlamentarzystów przed wakacjami. Pokażmy im, że temat związków partnerskich nie jest nikomu obojętny! Zróbmy hałas! Pikieta rozpocznie się o godzinie 13.00 – przynieście ze sobą transparenty, tęczowe gadżety, dobre humory (i prawdopodobnie coś do picia, bo szykują się upały!).

Dla tych, którzy z róznych względów nie mogą pojawić się we wtorek pod Sejmem – nadal można złożyć swój podpis pod petycją o prawo do zawierania związków partnerskich (http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=4117), skierowaną do Marszałka Sejmu Bronisława Komorowskiego. Od czasu naszej ostatniej publikacji, petycję podpisało ponad 4300 osób! A Ty?

WTOREK, 13.00, SEJM RP PRZYJDŹ I ZAPROTESTUJ

Tagi

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?