Wesprzyj KPH

Przed nauczycielkami i nauczycielami pierwszy zjazd Akademii Młodego Związkowca ZNP. Tematem przewodnim zjazdu współorganizowanego przez KPH będzie edukacja antydyskryminacyjna.

W dniach 10 – 12 czerwca w Warszawie odbędzie się 1. Zjazd Akademii Młodego Związkowca Związku Nauczycielstwa Polskiego. Celem Akademii jest przygotowanie młodych nauczycieli i nauczycielki związanych z ZNP do pełnienia funkcji liderów i liderek w swoich środowiskach. Inauguracyjny zjazd, współorganizowany przez Kampanię Przeciw Homofobii, będzie dotyczył kwestii związanych z przeciwdziałaniem dyskryminacji oraz wspierania równego traktowania, prowadzenia edukacji antydyskryminacyjnej oraz kodeksu etyki nauczyciela. Warsztaty i wykłady poprowadzą eksperci i ekspertki związane ze środowiskiem akademickim Uniwersytetu Warszawskiego, a także osoby z KPH, Fundacji na rzecz Różnorodności Społecznej oraz Towarzystwa Edukacji Antydyskryminacyjnej.

Tagi

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?