Wesprzyj KPH

Paweł Knut – adwokat Kampanii Przeciw Homofobii laureatem nagrody specjalnej ósmej edycji konkursu Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2019 organizowanego przez wydawnictwo Wolters Kluwer Polska i Dziennik Gazeta Prawna. 

Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra to organizowany od ośmiu lat konkurs, w którym nagradzani są prawnicy i prawniczki wyróżniający się postawą społeczną, wiedzą oraz przedsiębiorczością realizujący najwyższe standardy świadczenia usług prawnych. Wśród nominowanych znalazło się 35 prawników i prawniczek docenionych za kreatywność i umiejętność wyczuwania nowych trendów rynkowych, wiedzę oraz umiejętność łączenia kariery zawodowej z pracą naukową. Wśród nagrodzonych znalazł się adwokat Kampanii Przeciw Homofobii Paweł Knut, który otrzymał jedną z pięciu nagród specjalnych.

Adwokat Paweł Knut do Kampanii Przeciw Homofobii dołączył w 2011 roku. Zaczynał jako członek grupy prawnej, by w 2014 roku zostać jej koordynatorem. Do jego zadań, jako starszego prawnika, należy m.in. koordynacja pomocy prawnej udzielanej przez KPH, prowadzenie sądowych postępowań strategicznych, a także wspieranie działań rzeczniczych. Paweł jest autorem szeregu publikacji KPH o tematyce prawniczej. W latach 2016 – 2018 pełnił rolę członka zarządu KPH. W 2018 roku został wybrany współprzewodniczącym zarządu KPH.

Paweł, gratulujemy!

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?