Wesprzyj KPH

Wróć

Panel “Podwójnie wykluczeni? O dyskryminacji krzyżowej w polskiej społeczności queerowej” pod matronatem KPH

Czy osoba dyskryminowana może dyskryminować? Co w przypadku, kiedy kategorie dyskryminacji się na siebie nakładają? Innymi słowy: gdzie kończy się inkluzywność, a zaczyna wykluczenie i jak dążyć do intersekcjonalnej równości? Zapraszamy na panel “Podwójnie wykluczeni? O dyskryminacji krzyżowej w polskiej społeczności queerowej”. KPH objęło matronat nad wydarzeniem.

Już 30 czerwca o 15:00 zapraszamy do hotelu Sheraton przy ul. Bukowskiej 3/9 w Poznaniu na panel “Podwójnie wykluczeni? O dyskryminacji krzyżowej w polskiej społeczności queerowej”, podczas którego o skrzyżowaniu niepełnosprawności, neuroróżnorodności i niebiałego koloru skóry z queerowością opowiedzą neuroatypowa samorzeczniczka Ida Tymina (ona/jej), aktywista Miki Skawiński (on/jego), osoba performerska Babcia (zaimki dowolne) i edukator seksualny Mikołaj Jabłoński (on/jego).

Panel będzie tłumaczony na Polski Język Migowy. Miejsce dostępne dla osób z niepełnosprawnością ruchową. Obok sali konferencyjnej będzie się znajdować pokój wyciszenia dla wszystkich tych, którzy tego potrzebują. Wstęp wolny!

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?