Wesprzyj KPH

Kampania Przeciw Homofobii poszukuje osoby do pracy biurowo-administracyjnej do m.in. organizacji i obsługi spotkań i wyjazdów, zarządzania korespondencją i zaopatrzeniem biura oraz asystę przy realizacji projektów Stowarzyszenia.

Wymagania:

– wykształcenie minimum średnie,

– doświadczenie w pracy w zespole,

– dobra organizacja pracy i samodyscyplina,

– gotowość do podjęcia zarówno pracy samodzielnej jak i w grupie,

– znajomość tematyki LGBT,

– znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

– łatwość w konstruowaniu tekstów,

– obsługa komputera (Pakiet Office, Open Office) i sprzętu biurowego (fax, ksero, niszczarka),

– wysoka kultura osobista,

– zdolności interpersonalne,

– odporność na stres.

Oferujemy:

– możliwość rozwoju osobistego i zawodowego,

– pracę w przyjaznym zespole,

– umowę o pracę.

Miejsce pracy nie jest przystosowane dla osób z niepełnosprawnością ruchową. Stowarzyszenie Kampania Przeciw Homofobii stosuje standardy równego traktowania i niedyskryminacji. Stowarzyszenie przy wyborze i awansie pracowników nie stosuje kryteriów dotyczących wieku, rasy, koloru skóry, płci (w tym ciąży i wychowania dziecka), pochodzenia etnicznego i narodowego, orientacji seksualnej i stanu zdrowia; uwzględniane są jedynie wiedza, doświadczenie i umiejętności. Zasady te dotyczą także nawiązania i rozwiązania stosunku pracy, warunków zatrudnienia, awansowania oraz dostępu do szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Prosimy o nadsyłanie CV i listów motywacyjnych do dnia 7.06.2012 r. na adres achaber@kph.org.pl

Prosimy o dodawanie informacji: „Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji.”

Tagi

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?