Wesprzyj KPH

Ogłoszenie – oferta pracy

Kampania Przeciw Homofobii z siedzibą w Warszawie zaprasza do wzięcia udziału w rekrutacji na stanowisko osoby koordynującej działania projektowe i strategiczne. 

W załączniku dostępna jest treść oferty zawierająca warunku zatrudnienia, zakres obowiązków oraz wymagania. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Rekrutacja prowadzona jest przez formularz aplikacyjny, którego wypełnienie jest warunkiem wzięcia udziału w procesie. Wypełniony elektronicznie formularz aplikacyjny (dostępny w załączniku) należy wysłać na adres praca@kph.org.pl do dnia 14.08.2014 roku do godz. 23:59. Uwaga! Automatycznie potwierdzamy przyjęcie wiadomości, jednak nie potwierdzamy poprawności wypełnienia formularza. 

Uwaga: zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się e-mailowego w celu dopytania o interesujące nas szczegóły nieujęte w formularzu zgłoszeniowym.

W dn. 15-18.08.2014 roku skontaktujemy się (e-mailowo lub telefonicznie) z wybranymi osobami celem zaproszenia na rozmowy kwalifikacyjne, które odbywać się będą do dnia 22.08.2014 roku w godzinach 11:00 – 19:00. 

Wszystkie osoby biorące udział w rekrutacji otrzymają informację o wynikach do dnia 27.08.2014 roku. 

Załączniki:

Oferta pracy

Formularz aplikacyjny 

Tagi

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?