Nowy projekt o homo/transfobii w sporcie – Dołącz się!
Interesujesz się sportem, ale zniechęca Cię panująca w środowisku sportowym homo/transfobia?? Zróbmy z tym coś!
KPH, Bez!miar, Volup i Chrząszczyki rozpoczynają razem nowy projekt, aby zwalczyć homo/transfobię w sporcie i zachęcić sportowe inicjatywy LGBT. Zaplanowane działania w Warszawie obejmują spotkanie aktywistów z Europy Środkowo-Wschodniej, turniej pokazowy siatkówki LGBT i seminarium w lutym, oraz konferencję w maju.
Jeśli chcesz się włączyć w organizację tych i innych wydarzeń, prosimy o kontakt: gczarnecki@kph.org.pl
www.freeimages.co.uk
Description: „More than 6000 Free hi-res stock photo images for Web, Design and Printed use. Design, Image Editing and Webmaster tips”
Tagi
Zobacz również
Ostatnio dodane
-
16.01.2026
Spektakl „Wściekły pies” na motywach reportażu Wojciecha Tochmana pod matronatem KPH
-
13.01.2026
Pracuj w KPH – dołącz do nas jako Osoba koordynatorska ds. fundraisingu indywidualnego – ½ etatu
-
09.01.2026
Prezydent zawetował ustawę wdrażającą DSA. Decyzja uderza szczególnie w osoby LGBT+
-
30.12.2025
Projekt ustawy o statusie osoby najbliższej w związku i umowie o wspólnym pożyciu zdobył poparcie rządu!
-
23.12.2025
Dziękujemy za kolejny wspólny rok!
Newsletter KPH
Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.