Wesprzyj KPH

Kurs akademicki organizowany przez Kampanię Przeciw Homofobii, przy wsparciu finansowym Fundacji im. Róży Luksemburg w Polsce.

Queer Studies to interdyscyplinarne studia obierające za przedmiot swych badań i zainteresowań nieheteronormatywną tożsamość seksualną, zajmujące się również kulturowym i społecznym funkcjonowaniem ról i stereotypów płciowych, kwestionując zasadność podziału ludzi i relacji między nimi na homo- i heteroseksualne. Opieka merytoryczna nad kursem: dr hab. Jacek Kochanowski.  

Kampania Przeciw Homofobii oferuje możliwość odbycia semestralnego weekendowego kursu Queer Studies KPH w wymiarze 100 godzin wykładów prowadzonych przez najznakomitszych polskich badaczy tej problematyki.  

Zajęcia odbywać się będą począwszy od 5 marca 2011 r. w warszawskiej siedzibie Kampanii Przeciw Homofobii, przy ulicy Żelaznej 68, w formie weekendowych bloków, w godzinach 11-13:30 i 14:30-17 (z godzinną przerwą obiadową).

Terminy zjazdów: 5-6.III, 12-13.III, 26-27.III, 9-10.IV, 16-17.IV, 7-8.V, 14-15.V, 4-5.VI, 18-19.VI, 2-3.VII.

Czesne wynosi 500 zł (za 100 godzin dydaktycznych). Na zakończenie cyklu wykładów studenci otrzymają dyplom ukończenia kursu Queer Studies KPH.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w kursie Queer Studies KPH prosimy o przysyłanie zgłoszeń na adres queer@kph.org.pl w celu otrzymania zestawu dokumentów rekrutacyjnych do wypełnienia.

Termin nadsyłania wypełnionych dokumentów upływa 10 lutego 2011 r. Lista osób zakwalifikowanych zostanie ogłoszona 15 lutego.

Więcej informacji o naszych wykładowcach, zajęciach i terminach na stronie:

www.queer.kph.org.pl

 

Tagi

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?