Wesprzyj KPH

Zapraszamy kobiety określające się jako nieheteroseksualne do nowej kampanii organizowanej przez KPH związanej z doświadczeniem przemocy homofobicznej. Jeśli doświadczyłaś w swoim życiu takiej formy przemocy i chciałabyś opowiedzieć swoją historię to zapraszamy Cię do udziału w naszej akcji. W związku z falą nienawiści przetaczającą się przez Polskę chcemy pokazać osobom, które doświadczają różnych form przemocy związanych z orientacją psychoseksualną, że nie są same. Jeśli chcesz podzielić się swoją historią w formie jednego z kilku krótkich filmików, które chcemy nakręcić to czekamy na Twoje zgłoszenie. Filmiki zostaną umieszczone na Youtube i stronie Kampanii Przeciw Homofobii i będą częścią kampanii związanej z przestępstwami motywowanymi uprzedzeniami. Chcemy mówić głośno o tym, że takie sytuacje się zdarzają, dotykają realne osoby, które często doświadczają tak trudnych sytuacji jakimi są wszelkie incydenty związane z homofobią. Nie chcemy aby „przestępstwa z nienawiści” i „mowa nienawiści” były tylko smutną statystyką! Jeśli czujesz się na siłach opowiedzieć swoją historię i pokazać innym, iż nie są sami/same – skontaktuj się z nami. Czekamy właśnie na Ciebie!

Filmiki planujemy kręcić podczas jednego z kwietniowych weekendów – dokładny termin będzie ustalany z osobami, które zgodzą się wziąć udział w kampanii.

Uwaga, ze względów logistycznych zapraszamy do udziału panie tylko z Warszawy.

Na zgłoszenia czekamy do 15.04.2016

Tagi

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?