Wesprzyj KPH

Wróć

„Na Święta… zaproś syna z chłopakiem” – film rodziców osób LGBT

Trzy mamy i dwóch ojców z Akademii Zaangażowanego Rodzica działającej przy Kampanii Przeciw Homofobii postanowiło nagrać wyjątkowy świąteczny film – „Na Święta…zaproś syna z chłopakiem”. Nagranie od dzisiaj dostępne on-line.

W trwającym 4 minuty filmie rodzice działający przy Kampanii Przeciw Homofobii opowiadają o swoich wymarzonych świętach i wspominają wigilie minionych lat. Mówią też o trudnych chwilach związanych z coming outem swoich dzieci, kiedy te powiedziały im o swojej homoseksualnej orientacji. Nagranie kończy wypowiedź Adama – ojca geja, który życzy wszystkim, aby te święta były pełne miłości i zrozumienia – „Drodzy rodzice, zbliżają się święta, czas wigilii. Jeżeli macie syna, zaproście go wraz z jego chłopakiem. Jeżeli macie córkę, zaproście ją z jej dziewczyną. Zaproście ich wszystkich do wigilijnego stołu. Życzę Wam, żeby przy tym stole panowała miłość i zrozumienie”.

Tagi

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?