Wesprzyj KPH

Wróć

Na majówkę druga odsłona kampanii społecznej „Rodzice, odważcie się mówić”

W sześciu miastach – Bydgoszczy, Częstochowie, Gdańsku, Lublinie, Olsztynie oraz Rzeszowie ruszyła w poniedziałek 22 kwietnia druga odsłona głośnej kampanii społecznej „Rodzice, odważcie się mówić” www.odwazciesiemowic.pl/

Plakaty prezentowane będą do 5 maja w formie 10-sekundowych spotów na ekranach LCD przy kasach PKP. Do swych miast sprowadzili je sami mieszkańcy wymienionych miejscowości, gromadząc w ramach społecznej zbiórki niezbędne fundusze. Wszystkim osobom, które w ten sposób umożliwiły nam dotarcie do kolejnej rzeszy odbiorców składamy serdeczne gratulacje i podziękowania. Za wsparcie działań promocyjnych KPH dziękuje Screen Network oraz Ydze Kostrzewie z Lambda Warszawa.

Akcja plakatowa przeprowadzona przez Kampanię Przeciw Homofobii w marcu br. odbiła się głośnym echem w mediach i dyskusji publicznej. W kampanii wzięli udział m.in. znani aktorzy Władysław Kowalski i Mirosław Zbrojewicz. Plakaty prezentujące rodziców ze swym dzieckiem opatrzone hasłami:

  • “Córka nauczyła mnie odwagi. Elżbieta, matka lesbijki”
  • “Syn nauczył mnie jak ważne jest być sobą. Władysław ojciec geja”
  • “Córka nauczyła nas mówić otwarcie. Aneta i Rafał, rodzice lesbijki”

Tagi

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?