Wesprzyj KPH

Rusza program „Razem możemy więcej!”, w ramach którego Kampania Przeciw Homofobii oferuje mini granty dla organizacji pozarządowych i grup nieformalnych działających w Polsce na rzecz osób LGBTQIA. Budżet programu wynosi 30.000 zł. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 28 sierpnia. 

KPH jest jedną z wielu organizacji LGBTQIA działających w Polsce. Każda z tych organizacji ma inną specyfikę i swoimi działaniami próbuje odpowiadać na inne potrzeby społeczności. W celu zrealizowania wizji Polski równej i sprawiedliwej, godnie traktującej wszystkich, konieczne jest wielotorowe i wielopoziomowe działanie. Aby ułatwić działaczom i działaczkom LGBTQIA realizację tego zadania, Kampania Przeciw Homofobii uruchamia program mini grantów oparty na Strategii Działania KPH. Program jest skierowany do organizacji pozarządowych i grup nieformalnych LGBTQIA działających na terenie Polski. Działania w ramach programu powinny być realizowane w okresie od 11.09.2017 roku do 30.06.2018 roku, przy czym 2.07.2018 roku jest dniem ostatecznego rozliczenia dotacji. Budżet programu wynosi 30.000 zł.

Dołącz do nas – weź udział w programie mini grantów KPH „Razem możemy więcej!”

– Pobierz opis programu –

– Pobierz wniosek w .doc –

– Pobierz wniosek w .odt –

Tagi

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?