Wesprzyj KPH

Wróć

Międzynarodowa konferencja „Rodzice osób LGBT – kropla drąży skałę”

Blisko 30 rodziców osób LGBT z pięciu krajów spotka się 12 czerwca w Warszawie, aby wziąć udział w Międzynarodowej konferencji „Rodzice osób LGBT – kropla drąży skałę” organizowanej przez Fundację im. Róży Luksemburg w partnerstwie z Kampanią Przeciw Homofobii.

[Zobacz więcej…]

„Rodzice osób LGBT – kropla drąży skałę” to międzynarodowa konferencja, której celem jest stworzenie przestrzeni wymiany doświadczeń pomiędzy rodzicami osób nieheteroseksualnych. Przestrzeni, w której spotkają się ze sobą matki i ojcowie z krajów, w których ruch rodziców osób LGBT działa od lat z matkami i ojcami pochodzącym z krajów, gdzie rodzice  dopiero zaczynają się organizować.

Na program konferencji składają się: wystąpienia rodziców z Malty, Mołdawii, Polski, Rosji i Ukrainy połączone z dyskusją, projekcja filmu dokumentalnego „Moje jest inne” o rodzicach osób LGBT z Polski, warsztaty i prezentacje ich rezultatów oraz konferencja prasowa.

Konferencja odbędzie się w Centrum Zielna przy ulicy Zielnej 37.

Program konferencji tutaj

Patroni medialni konferencji: Radio Tok Fm, Metro, Gazeta Wyborcza, Replika, Queer.pl

Tagi

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?