22 października 2015

Michalczewski i Ostrowska finalistami Plebiscytu Gwiazdy Dobroczynności

O tym, czy Dariusz Michalczewski i Małgorzata Ostrowska wygrają Plebiscyt Gwiazdy Dobroczynności zadecydują Internauci biorący udział w głosowaniu. Podziękuj razem z KPH ambasadorom akcji “Ramię w ramię po równość” – wejdź na www.gwiazdydobroczynnosci.pl i oddaj głos na Tigera i Małgorzatę Ostrowską. 

Aby zagłosować na ambasadorów akcji „Ramię w ramię po równość” wystarczy wejść na stronę www.gwiazdydobroczynnosci.pl, zalogować się i oddać głos odznaczając wybrane przez siebie osoby. Biorąc udział w konkursie wspierasz nie tylko gwiazdy, ale i organizacje społeczne. Laureat plebiscytu otrzyma statuetkę, a wybrana przez niego organizacja 5 tysięcy złotych. Co istotne, każdego dnia na stronie www.gwiazdydobroczynnosci.pl można oddać pięć głosów, po jednym w każdej kategorii i tym samym przybliżyć wybraną osobę do zdobycia tytułu „Gwiazdy Dobroczynności”.  Głosowanie trwa do 30 listopada.

Gwiazdy Dobroczynności to jedyny w Polsce plebiscyt publiczności i największa kampania medialna promująca i nagradzająca zaangażowanie społeczne osób znanych. To również szansa dla organizacji pozarządowych współpracujących z gwiazdami na nagłośnienie ważnych problemów społecznych, promowanie swej działalności, znajdowanie partnerów i funduszy. Cały dochód z Plebiscytu przekazywany jest na Fundusz Gwiazd Dobroczynności, który wspiera organizacje pozarządowe w Polsce. Szczegółowe informacje na stronie www.gwiazdydobroczynnosci.pl. Ogłoszenie wyników Plebiscytu nastąpi podczas Balu Charytatywnego Gwiazdy Dobroczynności, który odbędzie się 23 stycznia 2016 roku.