Wesprzyj KPH

Coś dla nieheteroseksualnej mniejszości naszego miasta! Znudzeni ciągłym przesiadywaniem na portalach randkowych? Może to czas na spotkanie miłości “w realu”? Jeśli masz dość utartych szlaków łódzkiej branży, tych samych miejsc i powtarzającego się ciągle otoczenia, mamy dla Ciebie doskonałą alternatywę z walentynkowym podtekstem, która pozwoli odświeżyć nieco nocne życie gejów i lesbijek tego miasta.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA ‘HOMOWALENTYNKI’ W KLUBIE JAZZGA (PIOTRKOWSKA 17 ) W NASTĘPNY PIĄTEK, 10 LUTEGO.

Dla wszystkich singli mamy dodatkową propozycję. Speed dating od godziny 20! Jeśli nadal szukasz planów na 14 lutego nie spóźnij się ani minuty, bo może ominąć Cię pierwsze okrążenie!

Wszystkich sparowanych zapraszamy na godz. 22. Wtedy ruszamy z imprezą, która jest świetną odmianą dla tego, co do tej pory oferowała nam Łódź. Wstęp – 10 PLN. Q cenie los na loterię (jak zawsze do wygrania szampan, homofilmy, albo homoksiążki), wrażenia taneczno- imprezowe i perspektywa randki po SpeedDating’u! 🙂

Wydarzenie na facebooku: www.facebook.com/events/103150263142299/

Więcej informacji: www.fabrykarownosci.com

Tagi

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?