Wesprzyj KPH

Czy wiesz, że w tym roku czas na rozliczenie PITów został wydłużony do 1 czerwca? Jeżeli Twoja deklaracja podatkowa nadal nie jest rozliczona albo chcesz dokonać korekty, to masz ostatnie 10 dni, aby to zrobić. Wypełniając PIT pamiętaj o możliwości przekazania 1% na KPH.

PIT w maju

Z uwagi na pandemię koronawirusa możliwość składania rocznych rozliczeń podatkowych została wydłużona do 1 czerwca. Oznacza to, że nadal możesz złożyć swój PIT i nie wymaga to od Ciebie żadnych dodatkowych formalności. Pamiętaj jednak, że jeżeli jesteś osobą zatrudnioną na etat, to obecnie Twoja deklaracja jest składana jako korekta.

Nasze wspólne marzenie

Wierzymy, że łącząc siły jesteśmy w stanie spełnić nasze marzenie o Polsce ludzi równych praw. Do tego potrzebujemy również Ciebie! Możesz nas wspierać na wiele różnych sposobów, w tym przekazując nam 1% podatku. To bezpłatna inwestycja, na której skorzystasz Ty i Twoi bliscy, a ostatecznie również cała Polska.

 

Na co przeznaczymy Twój 1%?

Twój 1% podatku to dla KPH paliwo, które każdego dnia przybliża nas do realizacji naszego wspólnego marzenia. Kwotę z zebranego w tym roku 1% przeznaczymy m.in. na: walkę z przemocą wobec osób LGBTI, przeciwdziałanie strefom anty-LGBT, wspieranie młodzieży LGBTI, pomoc prawną i psychologiczną dla osób, które doświadczyły homo- i transfobii, pracę nad wprowadzeniem równości małżeńskiej i związków partnerskich w Polsce oraz monitorowanie działań władzy.

Twój 1% ma znaczenie!

KPH działa dla Was, ale też dzięki Wam. W tym dzięki Tobie! Niezależnie od wysokości Twojego 1%, musisz wiedzieć, że ma on znaczenie. W 2019 roku z 1% podatku udało nam się zebrać aż 405.000 zł. Dzięki tej kwocie zespół KPH m.in. zorganizował kampanię Głosuję na miłość oraz akcje Tęczowy Piątek i #SportPrzeciwHomofobii, udzielił bezpłatnie pomocy prawnej i psychologicznej setkom osób, interweniował w sprawie tzw. stref anty-LGBT w Polsce i na świecie. A to zaledwie kilka przykładów naszych działań.

 

Wybierz miłość

Zespół KPH zrobił już dużo, ale dzięki Tobie może zdziałać znacznie więcej. Dlatego wykorzystaj czas, który został Ci na rozliczenie PITu lub dokonanie korekty i przekaż 1% podatku na KPH. Wystarczy, że w swoim rozliczeniu podatkowym wpiszesz nasz KRS: 0000 111 209. To prostsze niż może Ci się wydawać!

Wybierz miłość – wybierz 1% na KPH!

Slava Melnyk,
Dyrektor zarządzający stowarzyszenia Kampania Przeciw Homofobii

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?