Wesprzyj KPH

Najnowsza „Replika” już w klubach! A w niej Lady Gaga i historia królewskiej miłości. To już 23 numer magazynu społeczno-kulturalnego LGBTQ wydawanego przez KPH.

Dostępny jest już styczniowo-lutowy numer “Repliki”. Na okładce Lady Gaga, czyli najnowsza gejowska ikona. Wewnątrz ekscentryczne zdjęcia, portret wokalistki i przypomnienie jej wypowiedzi o gejach i lesbijkach, Madonnie, seksie, waginie i Take That.

W numerze także:
– “Samcołożnicy i homoeroci” czyli rozmowa z historykiem Pawłem  Fijałkowskim, który opowiada o homoseksualizmie w dawnej Polsce, od średniowiecza do późnego PRL-u.
– “Queer as Folk” czyli gejowski serial wszechczasów wreszcie w Polsce!
– „Nasza Sprawa2” –  rozmowa z Uschi Pawlik i Michałem Minałto o budzącym ogromne zainteresowanie procesie wytoczonemu dziennikowi “Rzeczpospolita”.
– “Posuńcie się. My tu też jesteśmy!” czyli opowieść o fotoreportażu Hanny Jarząbek, która postanowiła przyjrzeć się polskim lesbijkom.
– Ellen DeGeneres w Ikonach LGBT.
– Król i król – kolejna homo-bajka w polskich księgarniach.
– Przedstawiciele i przedstawicielki portali gej/les podsumowują rok 2009 i typują Najważniejsze wydarzenia LGBTQ.

A poza tym:
– “Nie tylko dla lesbijek” – od tego numeru tylko w “Replice” felietony Anny Laszuk.
– Ranking Bearbook czyli najpopularniejsze książki 2009.
– KPH w 16 województwach – LGBTQ objęło całą Polskę!
– Strój jako rewolucja i trendy na 2010 rok, w tym spódnica dla mężczyzn w Stylu.
– W rubryce męskich filmów bezkostiumowych Bartosza Żurawieckiego “Men at play”.
– Anna Urbańczyk kolejną bohaterką “Ludzi KPH”.
– Różne dziewczyny – “Początek” komiksu lesbijskiego Beaty Sosnowskiej.
– wiele newsów z kraju i świata, w tym Paszport dla Radziszewskiego, związki partnerskie w Polsce i zagranicą oraz zaproszenie na Walentynki LGBT.
– liczne recenzje książek i filmów: nowy Kochanowski, “Rozpad”, “Michał Anioł”, “Cnotliwy żywot Jeana Geneta”, “Miłosne gry Marka Hłaski”, “Letnia burza”.
– Przemyk, Ziobro, Krzemiński, Braciak, Hall oraz Michael w Czajniku, czyli o orientacjach gwiazd i orientacji na gwiazdy.

„Replika” dostępna jest w najlepszych klubach gej-les w Polsce oraz prenumeracie!

Prenumerata (6 numerów) kosztuje tylko 48 zł. Co dwa miesiące otrzymasz „Replikę” prosto do domu. Wpłat na prenumeratę należy dokonywać na: Kampania Przeciw Homofobii, numer konta: 35 2130 0004 2001 0344 2274 0001, z dopiskiem: Replika – prenumerata (darowizna) oraz podaniem dokładnego adresu do przesyłania magazynu.
Wraz z tym numerem dla wszystkich prenumeratorów/ek broszurka ”Zasady Yogakarty”.

“Replika” w internecie: www.replika.kph.org.pl

Tagi

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?