Która gwiazda otrzyma nagrodę od LGBT? Dowiemy się 7 września
Już 7 września dowiemy się, która z polskich gwiazd otrzyma nagrodę Sojusznika Roku osób LGBT. Wyróżnienie przyznawane przez Kampanię Przeciw Homofobii od 3 lat trafi w ręce gwiazdy, która przez ostatnie 12 miesięcy aktywnie wspierała lesbijki, gejów, osoby biseksualne i transpłciowe. Rok temu tytuł Sojusznika Roku zdobył Czesław Mozil [obejrzyj wideo]. Kto zostanie wyróżniony w tym roku zdradzimy 7 września, podczas uroczystej gali KPH „Ramię w ramię po równość”.
Chcesz poznać laureata Nagrody Sojusznik Roku 2017 jako pierwszy? Obserwuj 7 września instagram Kampanii Przeciw Homofobii, gdzie na bieżąco będziemy publikować zdjęcia z gali „Ramię w ramię po równość”.
Tagi
Zobacz również
Ostatnio dodane
-
22.05.2025
Cracow Drag Artist Contest #4 pod matronatem KPH
-
22.05.2025
Korony Równości 2025 – dołącz do grona organizacji partnerskich
-
16.05.2025
Siła tęczowego głosu. Dlaczego nie warto odpuszczać sobie tych wyborów?
-
14.05.2025
Polska na końcu, ale już nie ostatnia w Unii – znamy wyniki tegorocznego Tęczowego Rankingu ILGA-Europe!
-
13.05.2025
“Uważam, że LGBT+ nie jest tematem kampanii prezydenckiej” – podsumowanie debat prezydenckich
Newsletter KPH
Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.