Wesprzyj KPH

Wierzymy w solidarność między organizacjami i  dlatego wspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, która co roku niesie pomoc setkom tysięcy osób w Polsce – mówi A.Chaber, prezes Kampanii Przeciw Homofobii, która dołączyła do grupy osób, organizacji i firm wspierających w tym roku WOŚP.

Kampania Przeciw Homofobii postanowiła wesprzeć 25. Finał WOŚP przekazując na aukcję plakat ogólnopolskiej kampanii społecznej „Przekażmy sobie znak pokoju” – pierwszej w Polsce kampanii stworzonej we współpracy organizacji LGBT i środowisk katolickich*. Jak mówi prezes KPH – Wierzymy w solidarność między organizacjami i wspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, która co roku niesie pomoc setkom tysięcy osób w Polsce. Dlatego przekazujemy na aukcję plakat kampanii, która była symbolem współpracy, solidarności i pomocy bliźniemu.

Aukcja plakatu dostępna jest TUTAJ

* Kampania „Przekażmy sobie znak pokoju” wystartowała we wrześniu 2016 roku. Kampania została zorganizowana przez Kampanię Przeciw Homofobii, grupę Wiara i Tęczą oraz Stowarzyszenie Tolerado pod patronatem m.in. Magazynu Kontakt, Miesięcznika Więź, Wydawnictwa Znak i Tygodnika Powszechnego – www.znakpokoju.com

Tagi

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?