Wesprzyj KPH

Z pandemią koronawirusa mierzy się obecnie cały świat. Każdego dnia dowiadujemy się o kolejnych chorych. W tej trudnej dla wszystkich sytuacji niezwykle ważna jest wzajemna solidarność. Dlatego KPH zorganizowało wewnętrzną zbiórkę i zebrane środki przekaże na pomoc w walce ze skutkami pandemii Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej.

Kamiliańska Misja Pomocy Społecznej ze swój główny cel stawia sobie niesienie wszechstronnej pomocy ludziom ubogim i przeciwdziałanie bezdomności. W czasie pandemii podopieczni KMPS są szczególnie narażeni na niebezpieczeństwo. Zespół Misji – pomimo ogromnego zaangażowania – przy obecnych środkach nie jest w stanie zabezpieczyć wszystkich potrzeb ludzi, za których zdrowie i bezpieczeństwo odpowiada.

Świadomi siły solidarności postanowiliśmy zorganizować wewnętrzną zbiórkę KPH, aby wspomóc tych, którzy niosa pomoc innym. I tak w zaledwie 5 dni udało nam się zebrać 1.240 zł. Zgromadzone środki przekazaliśmy Kamiliańskiej Misji Pomocy Społecznej, by wesprzeć jej walkę ze skutkami pandemii koronawirusa wśród osób bezdomnych.

W tych trudnych dla nas wszystkich czasach bądźmy solidarni w naszych wspólnych zmaganiach z wirusem i pamiętajmy, aby wspierać tych, którzy szczególnie potrzebują pomocy – apeluje Kampania Przeciw Homofobii zachęcając do aktywnego wspierania osób potrzebujących i inicjatyw aktywnie walczących ze skutkami pandemii.

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?