Wesprzyj KPH

Zapraszamy na spotkanie z wolontariuszkami i wolontariuszami KPH Trójmiasto 4 września od 12.00 do 16.00 podczas Sopockiego Festynu Organizacji Pozarządowych.

Rozpoczęcie festynu poprzedzi Sopocka Parada Pozarządowa, która ruszy o 11.30 sprzed Kościoła pod wezwaniem św. Jerzego i przejdzie ulicą Monte Cassino do Skweru Kuracyjnego. Tam znajdą się stoiska organizacji pozarządowych.
Zachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska, gdzie możecie dowiedzieć się wszystkiego na temat działań trójmiejskiego oddziału Kampanii Przeciw Homofobii, wykonać promujący tolerancję nadruk na torbach i zakupić tęczowe gadżety!

Zapraszamy również do Gdyni! 5 września na Placu Grunwaldzkim odbędzie się Wielki Festyn Obywatelski. Uroczystość przygotowano z okazji 15. rocznicy przyjęcia pierwszego w Polsce Programu Współpracy Miasta z Organizacjami Pozarządowymi. Jedną z kluczowych atrakcji festynu będzie Gdyńska Strefa Pozarządowa – inicjatywa mająca na celu promocję i prezentację dorobku lokalnych NGO’sów. Zaprezentowany zostanie wówczas dorobek trójmiejskiego oddziału Kampanii Przeciw Homofobii.

Tagi

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?