Wesprzyj KPH

Przystanek Woodstock  to przede wszystkim muzyka, ale nie tylko. Poza zespołami muzycznymi z całego świata na festiwalu w Kostrzynie nad Odrą goszczą również aktywiści i aktywistki z organizacji pozarządowych. Wśród nich Kampania Przeciw Homofobii, która między 29 lipca a 1 sierpnia będzie na Was czekać w Domu Bez Hejtu

Woodstock z Kampanią Przeciw Homofobii to możliwość wzięcia udziału w foto happeningu, zrobienia sobie wodnych tatuaży, wyrażenia poparcia dla związków partnerskich, pokolorowania wielkoformatowej kolorowanki, rozwiązania tęczowego quizu, ale przede wszystkim jest to szansa na poszerzenie wiedzy nt. sytuacji społecznej osób LGBT (lesbijki, geje, osoby biseksualne i transpłciowe) w Polsce. Na miejscu czekać będzie na Was zespół KPH, który w ramach codziennych dyskusji porozmawia z Wami o coming outcie, homofobii i związkach partnerskich. Dowiecie się również w jaki sposób możecie włączyć się w działalność KPH i co trzeba zarobić, aby zostać sojusznikiem lub sojuszniczką osób LGBT. Ponadto w namiocie ASP 29 lipca o godzinie 15:00 odbędzie się godzinny warsztat antydyskryminacyjny, który poprowadzi trenerka KPH – Magda Świder. Warsztat zostanie powtórzony 31 lipca o godzinie 17:30 – w Domu bez Hejtu poprowadzi go Wiola Jaworska – stała współpracowniczka KPH i Instytutu Pozytywnej Seksualności.

Tagi

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?