Wesprzyj KPH

Trójmiejski oddział KPH będzie miał swoje stoisko na najbliższym Open’er Festival w Gdyni. Zapraszamy do odwiedzania nas!

Już w czwartek rusza tegoroczna edycja jednej z największych imprez plenerowych w Polsce – Open’er Festival w Gdyni. Oprócz czterech dni koncertów, na openerowiczów czekać będą także nietypowe wystawy, pokazy filmów oraz spotkania z organizacjami pozarządowymi. Trójmiejski oddział KPH będzie jedną z kilkunastu organizacji pozarządowych, które zaprezentują się w specjalnie przygotowanej Strefie NGO.

Strefa NGO, zorganizowana na Open’erze juz po raz czwarty, to możliwość spotkań z przedstawicielami organizacji pozarządowych. Zainteresowanie tegoroczną edycją Strefy było tak duże, że przeprowadzono aż dwie tury selekcji. Ostatecznie, możliwość udziału w Open’erze uzyskało 19 NGO’sów, w tym Kampania Przeciw Homofobii.

– Na naszym stoisku będzie można otrzymać materiały informacyjne oraz kupić fantastyczne koszulki, vlepki oraz piny z motywami tęczowymi i les/gay friendly – opowiada Joanna Piwowar z trójmiejskiej KPH. – Dochód ze sprzedaży będzie darowizną na cele statutowe naszego oddziału KPH.

Oprócz Kampanii Przeciw Homofobii swoje działania w open’erowej strefie NGO zaprezentują m.in. Polska Akcja Humanitarna, Amnesty International, WWF Polska, Inicjatywa Wolna Białoruś oraz Fundacja „Dzieci Niczyje”.

KPH i innych organizacji pozarządowych szukajcie w pobliżu sceny pod namiotem.

Info: InnaStrona.pl

Tagi

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?