Wesprzyj KPH

W tym roku Kampania Przeciw Homofobii po raz pierwszy zagości na Life Festival Oświęcim. W sobotę i niedzielę (18 – 19.06) spotkacie nas na Rynku Głównym i Stadionie MOSiR, gdzie poprzez wspólną zabawę będziemy zachęcać festiwalowiczów i mieszkańców miasta do budowania ruchu sojuszniczego. 

Jesteśmy organizacją, która od 15 lat działa na rzecz osób LGBT. Na LFO będziemy popularyzować ruch sojuszniczy, tzn. ruch osób hetero wspierających lesbijki, gejów, osoby biseksualne i transpłciowe. Poprzez szereg aktywności chcemy włączyć uczestników festiwalu we wspólne budowanie równości i akceptacji. Zapraszamy do naszego stoiska, gdzie będziemy mieli dla Was tęczowe gadżety, równościowe publikacje i sporo niespodzianek. Zachęcamy również do wspólnego robienia sojuszniczego muralu i przypinek oraz do udziału w organizowanej przez KPH wystawie. A to nie wszystko! Zarówno w sobotę jak i w niedzielę organizujemy foto happening, w ramach którego będziecie mogli zrobić sobie zdjęcie z sojuszniczymi gadżetami.

Gdzie nas znajdziecie?

SOBOTA (18.06)

  • 12:00 – 16:00 – stoisko KPH na Rynku Głównym
  • 13:00 – 15:00 – foto happening na Rynku Głównym
  • 17:00 – 19:00 – stadion MOSiR (mural i foto happening)

NIEDZIELA (19.06)

  • 16:00 – 21:00 – stadion MOSiR (mural i foto happening)

Oficjalna strona Life  Festival Oświęcim – www.lifefestival.pl

Tagi

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?