21 maja 2017

KPH na festiwalu Open’er

Słońce, muzyka, zabawa i KPH! W tym roku Kampania Przeciw Homofobii po raz pierwszy zagości na festiwalu Open’er. Znajdziecie nas w Strefie NGO, gdzie przez cały czas trwania festiwalu będziemy czekać na Was.

28 czerwca rusza jeden z  największych w Polsce festiwal muzyczny – Open’er. To już kolejna, 16 edycja tej imprezy. Kampania Przeciw Homofobii pojawi się na lotnisko Gdynia-Kosakowo po raz pierwszy. Co KPH szykuje na Open’era?

“W pierwszej kolejności zapraszamy wszystkich do naszego stoiska, gdzie będą czekać na Was nasze tęczowe gadżety, bandamki, przypinki, wielkoformatowa kolorowankai równościowe publikacje” – zachęca Magda Świder z KPH i dodaje – “Będziemy też malować włosy na tęczowo. Zorganizujemy również konkurs z nagrodami”

A to nie wszystko, co KPH szykuje na Open’era. W planie również foto happening „Popieram związki”, w którym będzie mogła wziąć udział każda osoba, która popiera związki partnerskie. Co więcej KPH przeprowadzi warsztat, którego uczestnicy i uczestniczki nauczą się jak  reagować na homofobię.

Więcej informacji nt. Strefy NGO na Open’erze TUTAJ.