Wesprzyj KPH

„Dobre wychowanie – jak stereotypy związane z płcią wpływają na rozwój dziewcząt i chłopców?” to tytuł spotkania organizowanego w ramach 7. edycji LGBT Film Festival. Jednym z panelistów zaproszonych do udziału w debacie jest ekspert KPH ds. edukacji, Slava Melnyk. Dyskusja odbędzie się 20 kwietnia o godzinie 18:30 w warszawskiej Kinotece.

Uczestnicy i uczestniczki debaty rozmawiać będą  nt. wzorców chłopięcości i dziewczęcości, wychowywania dzieci w rodzinach niestandardowych (parach jednopłciowych, rodzinach patchworkowych) oraz sposobów na wzmacnianie w dzieciach postaw zgodnych z ich osobowością, a nie stereotypami płci. W dyskusji prowadzonej przez dziennikarkę Radia Tok Fm, Aleksandrę Pezdę udział wezmą: psychoterapeuta Wojciech Eichelberger, reżyserka Małga Kubiak, Aneta Ostrowska ze stowarzyszenia Akceptacja, Jacek Pawlak z tenpawlak&company oraz Slava Melnyk reprezentujący Kampanię Przeciw Homofobii. Rozmowie towarzyszyć będzie projekcja dwóch filmów – „Żaba” oraz „Życie w masce”.


Organizatorami debaty są: Ambasada Szwecji, Instytut Spraw Publicznych, Kinoteka, LGBT Film Festival

Tagi

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?