Wesprzyj KPH

Kampania Przeciw Homofobii już po raz drugi weźmie udział w Przystanku Woodstock. W piątek i sobotę (15 – 16.07) zespół KPH znajdziecie w Domu Bez Hejtu na wzgórzu ASP, gdzie poprzez wspólną zabawę będzie zachęcać festiwalowiczów i festiwalowiczki do budowania ruchu sojuszniczego osób LGBT.

KPH pojawi się na Przystanku Woodstock, by popularyzować ruch sojuszniczy, tzn. ruch osób hetero wspierających lesbijki, gejów, osoby biseksualne i transpłciowe. „Jedziemy na Woodstock, by włączyć uczestników i uczestniczki festiwalu we wspólne budowanie równości i akceptacji. W tym roku przygotowaliśmy dla Woodstockowiczów tęczowe flagi, festiwalowe przypinki i naklejki, równościowe publikacje i wielkoformatowę kolorowankę. Wizyta na stoisku KPH to także okazja do pomalowania sobie włosów na tęczowo!” – ztak zespół Kampanii Przeciw Homofobii zachęca do odwiedzenia Domu Bez Hejtu.  A to nie wszystko! Zarówno w piątek jak i w sobotę KPH organizuje foto happening „Ramię w ramię po równość”, w ramach którego będzie można zrobić sobie zdjęcie w gigantycznej ramce Instagram z sojuszniczymi gadżetami. Ponadto trener KPH poprowadzi warsztat „Czy wszyscy geje chodzą w szpilkach, a lesbijki nie golą nóg? – wszystko, co chcielibyście wiedzieć o osobach LGBTQ, ale baliście się zapytać” (sobota, 15:00 – 16:00,  Domu Bez Hejtu).

Gdzie i kiedy nas znajdziecie?
Data: 15 – 16.07 (piątek i sobota)
Godzina: 11:00 – 19:30
Miejsce: Dom Bez Hejtu (wzgórze ASP)

Dom bez Hejtu to wspólna przestrzeń dla organizacji pozarządowych, która stanie w tym roku na Przystanku Woodstock dzięki inicjatywie Fundacji Batorego.

Tagi

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?