Wesprzyj KPH

Stwórz grafikę promocyjną KPH!

Kampania Przeciw Homofobii jest ogólnopolską organizacją pożytku publicznego. Działamy na rzecz równouprawnienia osób LGBT w takich obszarach jak życie rodzinne, bezpieczeństwo od przemocy, równy dostęp do systemu edukacji i systemu ochrony zdrowia. Prowadzimy działania rzecznicze (skierowane do decydentów i decydentek), edukacyjne (dla psychologów i psycholożek, kadry pedagogicznej i innych grup zawodowych) oraz społeczne (kampanie i dyskusje publiczne).

Udzielamy pomocy prawnej i prowadzimy interwencję kryzysową. Odwiedzamy szkoły w różnych częściach Polski, aby rozmawiać z młodzieżą. Organizujemy co roku warsztaty dla rodziców osób LGBT, aby pomóc im w byciu akceptującymi i działaniu na rzecz praw ich dzieci.

Nasze wartości to apartyjność i szacunek dla różnorodności społecznej, politycznej i religijnej. 

Oto czym jest KPH. Celem konkursu na projekt graficzny, jest stworzenie grafiki promocyjnej, która będzie wyrażać wartości i cele Kampanii Przeciw Homofobii. Grafika ta wydrukowana zostanie na koszulkach i torbach promocyjnych organizacji. 

W konkursie przewidzieliśmy nagrody:


I.Miejsce – 250 zł

II.Miejsce – 150 zł

III.Miejsce – 50 zł.

Dodatkowo, z osobami, których projekty zostaną wytypowane do nagród planujemy rozpocząć stałą współpracę!

Projekty należy nadsyłać na płycie CD lub DVD do biura KPH (ul. Solec 30a, 00-403 Warszawa) lub [sposób preferowany] mailowo na adres info@kph.org.pl do dn. 28.05.2014 roku.

Zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia!

Regulamin konkursu oraz ZAŁĄCZNIKI znajdują się tutaj

Tagi

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?