Wesprzyj KPH

Wróć

Konferencja prasowa: Politycy i NGOsy o sytuacji osób LGBT w Polsce i Europie – co dalej?

KONFERENCJA PRASOWA: Politycy i NGOsy o sytuacji osób LGBT w Polsce i Europie – co dalej?

W imieniu KPH i ILGA Europe zapraszamy na konferencję prasową z udziałem polityków i przedstawicieli organizacji pozarządowych. Tematem konferencji będzie sytuacja osób LGBTI w Polsce i Europie oraz to, jakie działania organizacje pozarządowe i polskie partie polityczne mogą podjąć, aby zwiększyć poziom równouprawnienia osób LGBTI w kontekście nasilającego się w Europie populizmu i nacjonalizmu.

Konferencja prasowa odbędzie się 3 listopada (piątek) o godz. 13:00 w hotelu Hilton (ul. Grzybowska 63, Warszawa). Informacja o konkretnej sali zostanie podana drogą mailową po uprzedniej obowiązkowej rejestracji na konferencję.

W konferencji prasowej udział wezmą:

  • Monika Wielichowska – Platforma Obywatelska
  • Krzysztof Mieszkowski – Nowoczesna
  • Barbara Nowacka – Inicjatywa Polska
  • Joyce Hamilton – współprzewodnicząca ILGA Europe
  • Brian Sheehan – współprzewodniczący ILGA Europe
  • A.Chaber – prezes Kampanii Przeciw Homofobii

Konferencja prasowa odbędzie się w ramach 21. międzynarodowej konferencji ILGA Europe – najważniejszego w Europie wydarzenia dotyczącego osób LGBTI.

OBOWIĄZKOWA REJESTRACJA!

Z uwagi na regulamin konferencji dotyczący kwestii bezpieczeństwa, w konferencji prasowej będą mogli wziąć udział tylko i wyłącznie ci przedstawiciele i przedstawicielki mediów, którzy do 2 listopada do godziny 18:00 dokonają rejestracji.

Formularz rejestracyjny dostępny jest TUTAJ.

Wstęp na konferencję prasową będzie możliwy tylko i wyłącznie po odebraniu akredytacji. Szczegółowe informacje nt. odbioru akredytacji zostaną przesłane drogą mailową po wypełnieniu formularza rejestracyjnego.

Kontakt dla mediów:
Cecylia Jakubczak
Kampania Przeciw Homofobii
kom. 790 866 388
email: cjakubczak@kph.org.pl

www.kph.org.pl

www.ilga-europe.org

Tagi

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?