Wesprzyj KPH

Ruszyła rekrutacja na 13. edycję obozu edukacyjnego dla kobiet i osób trans – FAL. W tym roku warsztaty organizowane przez Ulicę Siostrzaną odbędą się w dniach 21 – 31 lipca w Kaczym Bagnie. Kampania Przeciw Homofobii matronuje wydarzeniu.

Tak do udziału w tegorocznym obozie zachęcają organizatorki warsztatów:

„W imieniu Ulicy Siostrzanej zapraszamy na Feministyczno-queerową Akcję Letnią (FALę) – obóz edukacyjny dla kobiet i osób trans, organizowany corocznie przez grono osób z nieformalnej grupy Ulica Siostrzana. Tym razem odbędzie się po raz trzynasty, w dniach 21-31 lipca 2016, w Kaczym Bagnie – Miejscu Inicjatyw Pozytywnych (miejscowość Kurzętnik, nieopodal Nowego Miasta Lubawskiego”.

FALa jest inicjatywą feministyczną, która na początku kierowana była wyłącznie do kobiet. Od 2014 roku obóz jest transinkluzywny – do udziału w nim zachęcamy wszystkie osoby z  doświadczeniem funkcjonowania w rolach kulturowo przypisywanych kobietom, które mogą, ale nie muszą identyfikować się z tym genderem.

Formularz rekrutacyjny dostępny jest tutaj. Więcej informacji znajdziecie na stronie siostrzana.org

Tagi

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?