Wesprzyj KPH

Czerwiec to najważniejszy miesiąc dla społeczności LGBT – to Miesiąc Dumy. Za sprawą kampanii wyborczej Andrzeja Dudy, który mówi, że „osoby LGBT to nie ludzie, to ideologia” czerwcowy festiwal dumy zamienił się w festiwal homofobicznej nienawiści. Co my na to? Kręcimy spot „Jestem LGBT – jestem człowiekiem”. Mamy czas do 20 czerwca i żeby się udało potrzebujemy Was! – mówi Cecylia Jakubczak z KPH.

Chcemy pokazać całej Polsce ludzi, którzy tworzą naszą społeczność. Chcemy pokazać prawdziwe twarze i raz na zawsze rozprawić się z mitem „ideologii LGBT”, która nie istnieje.  Co musisz zrobić, żeby dołączyć? To proste – wystarczy, że nagrasz telefonem samego/samą siebie jak mówisz „Jestem LGBT – jestem człowiekiem”. Gotowy materiał należy potem wgrać na stronę https://kph.org.pl/jestemLGBT/ i gotowe. Masz czas do 20 czerwca. Zależy nam na tym, aby spot ujrzał światło dzienne na początku tygodnia wyborów. Dlatego jeszcze dzisiaj prześlij nam swoje wideo i namów do tego kolejne osoby.

Liczymy na to, że osób, które prześlą nam swoje wideo będzie naprawdę dużo – że wybrzmi w nim siła liczącej 2 miliony społeczności, która wspólnie ze swoimi rodzinami, bliskimi oraz przyjaciółmi i przyjaciółkami ma szansę zadecydować o wynikach tegorocznych wyborów i zakończyć erę homofobicznej prezydentury – stwierdza z pełna nadziei Cecylia Jakubczak z KPH.

Szczegółowe informacje nt. spotu „Jestem LGBT – jestem człowiekiem” TUTAJ

 

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?