Wesprzyj KPH

Kampania Przeciw Homofobii i Krytyka Polityczna zapraszają na debatę „Jaka tęczowa Warszawa?”. Już w poniedziałek, 13 grudnia.

Dyskutanci poszukają odpowiedzi na pytania: co czyni z miasta przestrzeń LGBT-friendly? Jak władze miejskie mogą wpływać na kreowanie atmosfery bezpieczeństwa i poszanowania różnorodności oraz walki z dyskryminacją osób LGBT? Jak czują się w Warszawie geje, lesbijki, osoby bi- i transseksualne? Czy prezydent miasta powinna uczestniczyć w Paradzie Równości?

Udział wezmą:

– Krystian Legierski, nowowybrany radny Warszawy, pierwsza jawna osoba homoseksualna wybrana na publiczne stanowisko w Polsce;
– Karolina Malczyk-Rokicińska, pełnomocniczka prezydent Warszawy ds. równego traktowania;
– Seweryn Blumsztajn, redaktor naczelny „Gazety Stołecznej”;

oraz warszawscy kandydaci z tegorocznych wyborów samorządowych – jawne osoby LGBT: Wiktor Dynarski (wiceprzewodniczący Fundacji Trans-Fuzja), Yga Kostrzewa (rzeczniczka Lambdy Warszawa), Bartłomiej Kozek (Zieloni 2004), Tomasz Szypuła (prezes Kampanii Przeciw Homofobii).

Prowadzenie: Robert Biedroń.

Debata „Jaka tęczowa Warszawa?” odbędzie się 13 grudnia 2010 r. o godz. 19.00 w Nowym Wspaniałym Świecie, warszawskiej siedzibie Krytyki Politycznej na Nowym Świecie 63 w Warszawie. ZAPRASZAMY!

Tagi

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?