Wesprzyj KPH

Czerwony Kapturek jest bohaterem nowej akcji KPH  mającej zachęcić do stosowania zasad bezpieczniejszego seksu.

Udany seks? Przypomnij go sobie od początku do końca. Twoje życie może chronić prezerwatywa, jeśli użyjesz jej w odpowiednim momencie. Jeśli będziesz zawsze o niej pamiętał, doświadczysz więcej niż jedną chwilę rozkoszy.

W ostatnich latach w Polsce można zaobserwować wzrost zakażeń HIV. Olbrzymi problem stanowią również zakażenia kiłą, rzeżączka i innymi chorobami. Wzrost ten zachodzi zarówno wśród osób heteroseksualnych jak i wśród gejów.

Akcja ta ma przypomnieć, że jedynie prawidłowo użyta prezerwatywa zmniejszy ryzyko zakażenia HIV.
Darmowe prezerwatywy i lubrykanty dostępne są  w wyznaczonych klubach w Warszawie.
Informacje na temat klubów biorących udział w akcji oraz zasad bezpieczniejszego seksu można znaleźć na stronie www.mezczyzna.kph.org.pl

Sezon na gumy przez cały rok

Wakacje są okresem, który sprzyja podróżowaniu i poznawaniu nowych miejsc i osób. Jednakże z tym wiążą się również pewne niebezpieczeństwa takie jak alkohol, narkotyki czy też przygodny seks.

Dlatego też w okresie wakacyjnym 2007 roku Lambda Warszawa i Kampania Przeciw Homofobii prowadziły akcję profilaktyki zdrowotnej „Sezon na gumy przez cały roku”. Była to ogólnopolska kampania społeczna mająca na celu promowanie bezpieczniejszego seksu. Celem naszej akcji było uświadomienie, jakie ryzyko niosą ze sobą takie sytuacje, które mogą się nam przytrafić w trakcie podróżowania i nie tylko. Więcej informacji na temat bezpiecznego podróżowania można znaleźć na stronie www.sezonnagumy.pl

Projekt finansowany był ze środków Krajowego Centrum ds. AIDS.

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?