Wesprzyj KPH

Już od 3 lat Kampania Przeciw Homofobii organizuje jesienią turniej futbolu stołowego o „Tęczowy Puchar”. W ten sposób włączamy się w Międzynarodowy Tydzień Akcji Futbol Przeciw Rasizmowi w Europie (FARE).

Co roku do udziału zapraszamy organizacje pozarządowe zajmujące się walką z dyskryminacją, organizacje skupiające mniejszości oraz wszystkich zainteresowanych szerzeniem tolerancji. Wystawienie swojej reprezentacji w turnieju to wspaniała okazja, by poznać się z działaczami pracującymi w pokrewnej dziedzinie, w nieformalnej atmosferze wymienić doświadczenia, nawiązać kontakty i współpracę oraz szansa dla warszawiaków, by poznać działalność organizacji pozarządowych.

Celem projektu jest podniesienie świadomości i poszerzenie wiedzy na temat mniejszości mieszkających w Warszawie oraz promocja tolerancji wśród młodych ludzi poprzez umożliwienie im kontaktu z przedstawicielami mniejszości seksualnych, etnicznych, narodowych, a także z pracą organizacji pozarządowych, które reprezentują.

Następny Tęczowy Puchar w pażdzierniku 2009.

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?