Wesprzyj KPH

Festiwal Równe Prawa do Miłości odbędzie się w tym roku już po raz dziesiąty. Między 12 a 21 lutego mieszkańcy i mieszkanki Warszawy będą mieli możliwość wzięcia udziału w ponad 20 tęczowych wydarzeniach, których wspólnymi mianownikiem będzie te 7 liter – LGBTQIF. Organizatorem festiwalu, któremu matronuje KPH, jest Stowarzyszenie bez!miar.

Tak program tegorocznej edycji festiwalu zachwalają jego organizatorzy:

Po raz pierwszy w dziesięcioletniej historii festiwalu przy współpracy z grupą YESteśMY zaaranżowane zostanie spotkanie dla jednopłciowych rodziców oraz ich dzieci, które wezmą udział w show przygotowanym przez artystów cyrkowych z Wheelove. Dla nieco starszych szykowany jest drugi zjazd geeczek i geeków pełen gier planszowych i na konsole, tym razem połączony z konwentem youtuberów_ek LGBTQIF*. Będzie można bezpłatnie uczestniczyć w warsztatach erotycznych oraz burleskowych. Dla miłośników teatru zaaranżowany zostanie pokaz performatywny Grind/r, a dla miłośniczek teatr lesbijski z Damskim Tandemem Twórczym. Dla aktywnych proponowane są tańce lub otwarte treningi siatkówki prowadzone przez Volup Warszawa.

Festiwal Równe Prawa do Miłości jest niczym Gwiezdne Wojny. Niby już tyle na ten temat powiedziano, lecz wciąż powraca i to ze zdwojoną mocą – mówi jeden z organizatorów, Patryk Śledziński. W tym roku impreza finansowana jest z 1% przekazanego na Stowarzyszenie bez!miar. Ponadto na aukcje wystawiono festiwalowe upominki. Wejdźcie na Jillion.com i sprawcie na Walentynki prezent sobie lub najbliższym. Nie przegapcie festiwalowych wydarzeń i nie odbierajcie sobie szansy na poznanie ludzi takich jak Wy.

Strona festiwalu: zmiloscidorownosci.pl

Tagi

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?