Wesprzyj KPH

Równo za rok – 17 lipca 2010 r. w Warszawie odbędzię się EuroPride, czyli wielka europejska Parada Równości. Chcielibyśmy dobrze zorganizować przygotowania do tego wydarzenia. Dlatego Rada i Zarząd Fundacji Równości podjęli decyzję o utworzeniu specjalnej Grupy Roboczej ds. EuroPride, która będzie zajmować się tylko i wyłącznie przygotowaniami do tego eventu.

Chcielibyśmy aby każdy, kto chciałby pracować, wykazać się, pokazać swoje możliwości, rozwinąć skrzydła, wykazać swoje umiejętności – dołączył do tej grupy.

Ma ona charakter otwarty – każdy może wziąć udział i dołożyć swoją cegiełkę. Jeśli umiesz organizować imprezy – zapraszamy! Jeśli lubisz pracować z mediami – przyłącz się! Jeśli dobrze się czujesz współpracując z innymi w grupie – też jesteś potrzebny/a!

Jeśli znasz się na czymś, co wydaje ci się że się przyda – zgłoś się! Grupa będzie pracować w trybie spotkań comiesięcznych, ale wiele spraw można załatwić poprzez internet, e-maila czy telefon. Czekamy na osoby zaangażowane, które chcą pracować dla wspólnego dobra, dla projektu jakim jest pierwszy EuroPride w Europie Środkowo-Wschodniej.

Chcemy, aby wyłonili się liderzy, osoby charyzmatyczne, gotowe do pracy. Czekamy właśnie na Ciebie!

Jeśli jesteś zainteresowany/a współpracą przy EuroPride, zapraszamy na najbliższe spotkanie – w czwartek 9 lipca o godz. 18.00 do Lambdy Warszawa, ul. Żurawia 24A (domofon nr 4).

Jeśli nie możesz być tego dnia – nic straconego, będą jeszcze organizowane kolejne spotkania, podczas których możesz przyłączyć się do wspólnej pracy.

Serdecznie zapraszamy!

W imieniu Rady Fundacji Równości
Yga Kostrzewa

Tagi

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?