Wesprzyj KPH

Dziękujemy wszystkim, którzy przekazali nam 1 procent podatku dochodowego za 2010 rok. To dzięki Waszemu wsparciu od blisko 10 lat działamy  na rzecz praw lesbijek, gejów, osób biseksualnych i transpłciowych. Za 2010 rok zebraliśmy 62 374,73 zł. Najwięcej w naszej historii!
Wpłaty pochodziły z urzędów skarbowych w całej Polsce – od Bielska Podlaskiego, przez Łódź, po Bolesławiec. Najmniejsza jednorazowa wpłata przekazana przez urząd wyniosła 0,30 zł.

Zebrane pieniądze przekażemy m. in. grupom lokalnym KPH, które dzięki pieniądzom z 1 procenta podatku w poprzednich latach zorganizowały Festiwal „Lesbijki, geje i przyjaciele” we Wrocławiu, Festiwal „A million different loves” w Trójmieście, Olsztyńskie Dni Równości, czy Manify na Śląsku.

Dziękujemy także naszym partnerom z agencji LOWE GGK, za przygotowanie filmu promocyjnego oraz firmom Imago Film i Tongariro Releasing, które emitowały spot reklamowy przed pokazami filmowymi w kinach.

Tagi

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?