Wesprzyj KPH
zespolKPH

Kampania Przeciw Homofobii z siedzibą w Warszawie zaprasza do wzięcia udziału w rekrutacji na stanowisko osoby koordynującej działania projektowe w zakresie wzmacniania osób poszkodowanych przestępstwami z nienawiści.

Dane ogólne

Stanowisko: Osoba Koordynująca Działania Projektowe.

Przełożony: Dyrektor Zarządzający.

Miejsce pracy: Stowarzyszenie Kampania Przeciw Homofobii, Warszawa.

Zakres obowiązków / zadań

  1. Koordynacja projektu „Strong and Proud – Hate Crime Storytelling”, w tym:
      • bieżące zarządzanie projektem, dokumentacją i egzekucją kosztów w oparciu o wewnętrzne polityki Stowarzyszenia i wymogi Operatora grantu, monitoring i ewaluacja,
      • rekrutacja osób uczestniczących do grupy rozwojowej,
      • nadzór nad pracą grupy rozwojowej i współpraca ze Specjalistką ds. Komunikacji Zewnętrznej w zakresie mainstreamowania przekazu,
      • organizacja szkolenia dla trenerów szkoły policyjnej,
      • współpraca z podwykonawcami.

Wymagania

  1. Doświadczenie w zarządzaniu projektami oraz w pracy w zespole.
  2. Wykształcenie psychologiczne (studia magisterskie).
  3. Ukończona szkoła terapeutyczna (lub w trakcie).
  4. Doświadczenie w pracy z osobami, które doświadczyły przemocy na tle homofobii/transfobii.
  5. Wiedza dotycząca tematu przestępstw na tle uprzedzeń m.in.: ogólna wiedza dotycząca zjawiska przemocy z nienawiści w Polsce, znajomość specyficznych potrzeb osób poszkodowanych, trudności z jakimi spotkają się osoby poszkodowane w kontakcie z przedstawicielami wymiaru sprawiedliwości.
  6. Umiejętność konstruowania komunikatów ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb osób poszkodowanych w wyniku przestępstw z nienawiści.
  7. Kompetencje: zarządzanie czasem, komunikatywność, samodzielność, gospodarność, systematyczność, zaangażowanie, umiejętność posługiwania się językiem polskim w mowie i piśmie (również w obszarze formalnym, urzędowym).
  8. Obsługa komputera, w szczególności pakietu MS Office, oraz urządzeń biurowych (na poziomie użytkownika).
  9. Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Czas pracy

Przewidziane zatrudnienie na okres 11 miesięcy (1.10.2015 – 30.08.2016)). Szacowany wymiar godzinowy to 13 h tygodniowo. Praca jest zdalna. Wymagane jest uczestnictwo w spotkaniu zespołu raz w tygodniu.

Oferujemy

Umowę zlecenie i wynagrodzenie w wys. 1000 – 1200 zł miesięcznie (całkowity koszt pracodawcy). Wynagrodzenie zależne jest od doświadczenia i kompetencji osoby zatrudnionej.

Zaangażowany zespół współpracowników i współpracowniczek zapewniających wsparcie w rozwoju zawodowym w różnych obszarach działania organizacji.

Uczestnictwo w szkoleniach, zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych (polskich i zagranicznych).

Rekrutacja

Prosimy o zgłoszenia poprzez wysyłanie wypełnionego formularza na adres praca@kph.org.pl do dn. 23.09.2015 roku. Informację o wynikach rekrutacji zostaną rozesłane do dn. 30.09.2015 roku.

Inne

Osoby biorące udział w rekrutacji muszą wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 roku nr 101, poz. 926).

Lokal Kampanii Przeciw Homofobii nie jest dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami ruchowymi.

Do pobrania: Formularz_Rekrutacyjny_HCw pliku .doc

Tagi