Wesprzyj KPH

Kampania społeczna „Przekażmy sobie znak pokoju” wystartowała we wrześniu 2016 roku i była pierwszą kampanią stworzoną we współpracy organizacji LGBT i środowisk katolickich. Teraz zbieramy pieniądze, aby kampania trwała dalej. Dołącz do zbiórki na stronie www.pomagam.pl/ZnakPokoju

W ciągu miesiąca kampania dotarła do 10 największych miast Polski, na ulicach których wywieszono setki naszych billboardów i plakatów. Na stronie kampanii – www.ZnakPokoju.com – opublikowana została seria wideo wywiadów z katolikami, osobami LGBT i ich bliskimi. Dzięki niezliczonym relacjom medialnym kampania dotarła do milionów Polek i Polaków. Dla nas to jednak dopiero początek. Chcemy zrobić więcej i sięgać dalej.

Dołącz do zbiórki na www.pomagam.pl/ZnakPokoju

Zaplanowaliśmy, że w 2017 roku we współpracy ze Stowarzyszeniem Tolerado oraz grupą Wiara i Tęcza zorganizujemy 10 spotkań z bohaterami i bohaterkami kampanii w różnych miastach, aby dyskusje o akceptacji i wsparciu dotarły tam, gdzie są najbardziej potrzebne. Mamy na ten cel już część środków.

Środki ze zbiórki planujemy przeznaczyć na: wynajem sal, w których odbędą się spotkania, wynagrodzenie dla moderatorów spotkań, poczęstunek dla uczestników i uczestniczek spotkań, wydruk pocztówek kampanii „Przekażmy sobie Znak Pokoju”, produkcję tęczowych różańców – bransoletek, które są symbolem kampanii, koszty dojazdu i noclegu organizatorów i organizatorek oraz lokalną promocję.

Po przekroczeniu zakładanej kwoty, zebrane środki przeznaczymy na organizację spotkań. Do udziału w dyskusjach zaprosimy więcej bohaterów i bohaterek. Wyprodukujemy również większą ilość pocztówek i bransoletek. Dzięki temu włączymy do kampanii kolejne osoby. Ponadto zorganizujemy dystrybucję gadżetów kampanii za pośrednictwem mediów społecznościowych. Pozwoli to naszym fanom i fankom wręczyć tęczowe różańce wspierającym je osobom. W ten sposób grono sojuszników i sojuszniczek będzie jeszcze liczniejsze!

Zbiórkę organizuje Kampania Przeciw Homofobii w partnerstwie z Grupą Polskich Chrześcijan LGBTQ Wiara i Tęcza oraz Stowarzyszeniem Tolerado.

Włącz się w kampanię Znak Pokoju przekazując darowiznę. Każde spotkanie i każda dyskusja zmienia ludzi i – razem z nimi – zmienia kawałek świata!

Tagi

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?