Wesprzyj KPH

Wróć

Doda, Kamińska, Herman, Kwiatkowski i Maślak razem na gali KPH. Kto otrzyma nagrodę?

Julia Kamińska, Katarzyna Herman, Doda, Michał Kwiatkowski, Rafał Maślak i Saszan. To tylko niektóre z wielu gwiazd, które 13 października  pojawią się na gali sojuszników i sojuszniczek osób LGBT „Ramię w ramię po równość” organizowanej przez Kampanię Przeciw Homofobii. Jedna ze sław opuści imprezę z Nagrodą Sojusznika Roku 2016. Która? Śledźcie instagram KPH, a dowiecie się jako pierwsi.

Pierwsza gala „Ramię w ramię po równość” odbyła się dwa lata temu. Wówczas zainaugurowana została kampania społeczna o tej samej nazwie. Pierwszym głośnym hetero sojusznikiem, który wsparł akcję Kampanii Przeciw Homofobii był Dariusz Michalczewski wyróżniony rok później Nagrodą Sojusznika Roku. Od czasu zaangażowania się słynnego boksera w budowania ruchu osób heteroseksualnych wspierających osoby LGBT, do akcji „Ramię w ramię po równość” dołączyło kilkadziesiąt gwiazd. Wśród nich m.in. Dorota Wellman, Maryla Rodowicz, Czesław Mozil, zespół Lao Chce, Małgorzata Ostrowska, Zbigniew Wodecki, Mela Koteluk czy Maffashion.

Czas na kolejną galę i kolejnego laureata lub laureatkę Nagrody Sojusznika Roku. Kto ją otrzyma, tego jeszcze nie wiemy. Wiemy jednak, że swoją obecność na gali zapowiedzieli: Julia Kamińska, Katarzyna Herman, Doda, Dorota Zawadzka, Ilona Łepkowska, Aga Zaryan, Michał Kwiatkowski, Michał Dimon Jastrzębski (Lao Che), Odeta Moro, Rafał Maślak, Rafał Jonkisz, Agnieszka Włodarczyk, Saszan, Robert Rient oraz Kuba Kowalski.

 

 

Tagi

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?