Wesprzyj KPH

Wiedza to klucz do zrozumienia – zwłaszcza do zrozumienia drugiego człowieka. Z tego założenia wyszedł Białołęcki Ośrodek Kultury przygotowując cykl spotkań „Chcę wiedzieć”. Pierwsze spotkanie poświęcone będzie tematowi transpłciowości oraz niebinarności. KPH objęło matronat nad wydarzeniem.

Od marca do listopada (z wakacyjną przerwą) w Białołęckim Ośrodku Kultury przy ul. van Gogha 1 odbędzie się 7 czwartkowych, comiesięcznych spotkań skierowanych do młodzieży i dorosłych. Będzie je różnić formuła i tematyka, ale połączy jedno: potrzeba zrozumienia drugiego człowieka w duchu wzajemnego szacunku i empatii. Dorośli w spektrum autyzmu, depresja u dzieci i młodzieży, transpłciowe dzieci i ich rodzice, bezpieczeństwo w Internecie – to tylko część tematów, którym poświęcony jest cykl.

Pierwsze spotkanie – poświęcone transpłciowości i niebinarności – odbędzie się 21 marca o godz. 19:00 na van Gogha 1. Podczas spotkania osoby uczestniczące:

  • dowiedzą się co to jest transpłciowość,
  • poznają doświadczenia rodziców transpłciowych dzieci i osób niebinarnych,
  • dowiedzą się, gdzie szukać wsparcia, informacji i pomocy.

W wydarzeniu wezmą udział: Katarzyna Szuder, Joanna Szop, Beata Tymków, Barbara Poniatowska oraz Paweł Knut.

Bezpłatne wejściówki na spotkanie można odebrać w Kasach Białołęckiego Ośrodka Kultury.

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?