Wesprzyj KPH

Kampania Przeciw Homofobii bierze udział w serii handoutów (wideorozmów) na żywo z osobami kandydującymi na urząd Prezydenta RP – akcji organizowanej przez serwis Gazeta.pl, MamPrawoWiedziec.pl i Google.

[Zobacz więcej…]

Na pytania dotyczące politycznych planów na przyszłość, w środę 15 kwietnia odpowiadał Bronisław Komorowski. Kampania Przeciw Homofobii przygotowała dwa pytania. KPH chciała się dowiedzieć czy w przypadku wygrania wyborów prezydenckich Bronisław Komorowski wystąpi z inicjatywą ustawodawczą wprowadzającą instytucje związków partnerskich oraz czy obecny prezydent podpisze ustawę wprowadzającą instytucję związków partnerskich, jeżeli zostanie uchwalona przez Sejm i Senat. Wśród zadanych pytań padło więc pytanie o to, czy prezydent za swojej kadencji podpisałby ustawę o związkach partnerskich. W odpowiedzi usłyszeliśmy, że w polityce tryb przypuszczający się nie liczy, a że takiej ustawy nie ma, nie ma więc o czym rozmawiać. 

zobacz wideo

Tagi

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?