Wesprzyj KPH

Ochrona praw osób LGBT w świetle standardów Europejskich i krajowych, organizowane w ramach europejskiego projektu Equal-Jus.

Wszystkich prawników zainteresowanych tematyką praw człowieka zapraszamy na bezpłatne szkolenia z zakresu prawa antydyskryminacyjnego – europejskiego i polskiego, które odbędą się w  lutym w siedzibie KPH przy ul. Żelaznej 68 w Warszawie. Szkolenia realizowane są  jako część międzynarodowego projektu Equal-Jus, którego KPH jest współorganizatorem.

Do wyboru są 2 terminy szkoleń – 26 oraz 27 lutego 2011.
Szkolenie prowadzone będzie przez specjalistów z zakresu prawa antydyskryminacyjengo:
r.pr. Karolinę Kędziorę (Polskie Towarzystwo Prawa Antydyskryminacyjnego)
Pawła Jaworskiego (Ministerstwo Spraw Zagranicznych – Departament ds. Postępowań przed Międzynarodowymi Organami Ochrony Praw Człowieka)
Katarzynę Słubik (Stowarzyszenie Interwencji Prawnej)
adw. Martę Marską-Błahy (Kampania Przeciw Homofobii)
Dokładny program szkolenia dostępny jest tutaj.
Aby wziąć udział w szkoleniu należy pobrać formularz aplikacyjny, uzupełnić, i przesłać na adres emeller@kph.org.pl lub faxem na nr 22 620 83 37.
Będzie liczyła się kolejność zgłoszeń. O możliwości udziału w szkoleniu powiadomimy Państwa mailowo do dnia 20 lutego 2011 roku.
Osoby spoza Warszawy będą mogły otrzymać zwrot kosztów przejazdu w wysokości ceny biletu PKP II kl z miejsca zamieszkania i powrotem pod warunkiem zachowania biletów i wypełnienia formularza, który otrzymają drogą mailową.
Szkolenie jest finasowane ze środków Open Society Institute w ramach projektu Monitoring Dyskryminacji Osób LGBT w Polsce.  
Organizatorzy projektu Equal-Jus nie ponoszą odpowiedzialności za treść i sposób prowadzenia szkoleń.

Tagi

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?