Wesprzyj KPH

Zbliża się 1. grudnia – Światowy Dzień Walki z HIV i AIDS. W związku z tym jako zielonogórska grupa lokalna Kampanii Przeciw Homofobii wraz z Towarzystwem Rozwoju Rodziny organizujemy akcję „”Bezpieczny tydzień”” (28.11.-3.12.2011 r.), w ramach której wolontariusze będą udostępniać zainteresowanym i pozostawiać w zielonogórskich pubach, klubach, barach itp. bezpłatne prezerwatywy i ulotki informacyjne w zakresie walki z HIV/AIDS. (Poniżej wykaz miejsc, w których znajdziecie wszystkie materiały!)

Jest dla nas bardzo ważne, by propagować wśród mieszkańców Zielonej Góry i woj. lubuskiego wzór bezpiecznych zachowań, rozsądku, zdrowia.

1. grudnia o godzinie 18 spotykamy się na deptaku przy pubie 4 Róże dla Lucienne w celu stworzenia wstążki ze świec jako wyraz wsparcia dla osób zakażonych wirusem HIV. Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/event.php?eid=152213078213342

Okaż wsparcie razem z nami!

Miejsca, w których od poniedziałku 28.11. znajdziecie darmowe prezerwatywy i ulotki informacyjne:

Tagi

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?