Wesprzyj KPH

Kampania Przeciw Homofobii to organizacja, która działa dla osób LGBT, ale też dzięki osobom LGBT oraz ich sojusznikom i sojuszniczkom. Nasze działania są możliwe m.in. dzięki darczyńcom, którzy wspierają KPH darowiznami jak i tym, którzy decydują przekazać się 1% podatku na KPH.  Na pomysł jak jeszcze można wspomóc nasze działania wpadli organizatorzy imprezy „Aleja Gwiazd”, którzy postanowili przekazać 15% przychodu ze wstępu na KPH.

Impreza „Aleja Gwiazd”, z której część dochodu zostanie przekazana na działania edukacyjne KPH odbędzie się w piątek 22 września w warszawskim klubie Touche. Co wyróżnia tę imprezę od innych mówią jej organizatorzy:

–  Aleja Gwiazd to nowy cykl imprez Vogule Poland, w których zapraszamy was do świata największych diw wszechczasów. Lady Gaga, Miley Cyrus, Cher, Zdzisława Sośnicka, Kayah czy RuPaul to tylko wierzchołek panteonu królowych, które chcemy wam zaprentować. Część z nich znacie, część będzie dla was z pewnością miłym zaskoczeniem. Wszystko zostanie okraszone typowym dla Vogule Poland kampem oraz energią, która nie pozwoli wam podpierać ścian.

Początek imprezy o 22:00. Więcej informacji na facebooku.

Tagi

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?