Wesprzyj KPH

Zapraszamy do akredytowania się na coroczną galę stowarzyszenia Kampania Przeciw Homofobii, na której wręczone zostaną nagrody przyznawane w plebiscycie Korony Równości. Gala odbędzie się 8 września (czwartek) w Warszawie. Termin zgłoszeń po akredytacje medialne upływa 6 września o 23:59.

 1. Korony Równości – podstawowe informacje
 2. Akredytacje medialne – zakres upoważnień
 3. Rodzaj akredytacji medialnych
 4. Formularz akredytacyjny
 5. Termin zgłoszeń
 6. Odbiór akredytacji
 7. Kontakt

1. Korony Równości – podstawowe informacje

Korony Równości to nagrody uznawane za najbardziej prestiżowe wyróżnienie, jakie można otrzymać w Polsce w wyniku działalności na rzecz społeczności LGBT+. Celem organizowanego przez KPH już po raz czwarty plebiscytu jest nagrodzenie osób, które przez ostatnie 12 miesięcy w sposób szczególny angażowały się w walkę o równe prawa dla społeczności LGBT+. Szansę na zwycięstwo ma 6 z 18 osób nominowanych osób i grup w następujących kategoriach: Zaangażowanie Społeczne, Równe Traktowanie, Życie Polityczne, Prawo, Media oraz Ludzie Internetu. Więcej nt. tegorocznej edycji plebiscytu można przeczytać na stronie dostępnej TUTAJ. O tym, kto znajdzie się w zwycięskiej szóstce zadecydują osoby biorące udział w internetowym głosowaniu.

Informacja prasowa nt. plebiscytu Korony Równości dostępna TUTAJ

2. Akredytacje medialne – zakres upoważnień

Akredytacja medialna upoważnia do:

 • wstępu na galę w wydzielonym obszarze
 • rejestracji audio i wideo gali
 • wykonywanie zdjęć
 • przeprowadzania wywiadów z osobami uczestniczącymi w gali (za ich zgodą)

3. Rodzaj akredytacji

Wyróżniamy dwa rodzaje akredytacji medialnych obowiązujących na gali KPH: (a) media (b) foto/wideo.

4. Formularz akredytacyjny

Warunkiem przyznania akredytacji jest wypełnienie formularza akredytacyjnego dostępnego TUTAJ.

 • KPH zastrzega sobie prawo do odmowy przyznania akredytacji medialnej bez podawania przyczyny.
 • Akredytacje mogą zostać udzielone jedynie aktywnym zawodowo przedstawicielom, przedstawicielkom oraz osobom przedstawicielskim mediów.

5. Termin zgłoszeń

Termin zgłoszeń po akredytacje medialne upływa 6 września o  godzinie 23:59.

6. Odbiór akredytacji

Akredytacje medialne na galę KPH zostaną przekazane drogą elektroniczną, na adres mailowy podany w formularzu akredytacyjnym. Wraz z informacją o przyznaniu akredytacji zostanie podana nazwa i adres miejsca, w którym odbędzie się gala.

Ważne! Udział w gali możliwy jest tylko i wyłącznie po wcześniejszym okazaniu obsłudze imiennej akredytacji wraz z dokumentem tożsamości.

7. Kontakt

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt na adres mailowy z managerką PR i komunikacji stowarzyszenia Kampania Przeciw Homofobii, Cecylią Jakubczak: email: cjakubczak@kph.org.pl, kom. +48 790 866 388

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?