Wesprzyj KPH

20 kwietnia startuje kolejna, dziewiąta już edycja LGBT Film Festival – jedynego w Polsce festiwalu w całości poświęconemu kinu LGBTQ.  Festiwal odbędzie się równolegle 5 miastach Polski – Warszawie, Poznaniu, Łodzi, Katowicach i Wrocławiu, by potem ruszyć  dalej do Lublina, Gdańska, Łodzi i Krakowa. Festiwal został objęty matronatem Kampanii Przeciw Homofobii.

„LGBT Film Festival to jedno z ważniejszych wydarzeń na kulturalnej mapie Polski. Odbywa się co roku i jest największym świętem kina LGBT w kraju. Przybliża nam świat, do którego często tęsknimy, świat wolności i równości, poszanowania naszych praw i tożsamości, możliwości, które często pozostają w sferze naszych pragnień” – tak do udziału w tegorocznej edycji festiwalu zachęcają jego organizatorzy. W tym roku każda osoba może zostać współorganizatorem tej wyjątkowej imprezy. Wystarczy dołączyć do zbiórki w serwisie Pomagam.pl. Bieżące informacje dotyczące festiwalu publikowane są na facebooku LGBT Filme Festival oraz na stronie www.LGBTfestival.pl

Tagi

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?