Wesprzyj KPH

Serdecznie zapraszamy na wystawę zdjęć pt. „Różne rodziny, ta sama miłość”. Wystawa towarzyszy przeglądowi filmowemu Celuloidowa Ars Homo Erotica, organizowanemu przez Filotekę Narodową w Kinie Iluzjon.

 Wystawa prezentuje zdjęcia 12 par różnej i tej samej płci, które łączy to samo uczucie – miłość, a jednak są one odmiennie traktowane przez swoje państwa i społeczeństwa.

Na wystawę zapraszamy od 8 do 18 lipca można ją zobaczyć we foyer Kina Iluzjon, które mieści się w siedzibie Biblioteki Narodowej al. Niepodległości 213 wejście A.

16 lipca (piątek) o 17:15 zapraszamy na wydarzenie specjalne, podczas którego odbędzie się prezentacja założeń wystawy zdjęć oraz
spotkanie z jej organizatorami: ILGA-Europe, Kampanią Przeciw Homofobii, Filmoteką Narodową oraz z Ulrike Lunacek, austriacką eurodeputowaną, która wraz ze swoją partnerką wystąpiła na jednym z plakatów.

Program przeglądu filmowego Celuloidowa Ars Homo Erotica: http://www.fn.org.pl/page/index.php?str=53&id=461

Organizatorem wystawy jest ILGA-Europe (www.ilga-europe.org), przy wsparciu Kampanii Przeciw Homofobii (www.kph.org.pl).

Tagi

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?