Wesprzyj KPH

Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania 2. urodzin KPH Łódź w sobotę, 18 listopada, od godz. 21:00 w Klubie Narraganset, ul. Gdańska 129. W programie występy niezastąpionych drag queens Charlotty oraz Vanessy!

To już dwa lata istnienia Łódzkiej Grupy Lokalnej Kampanii Przeciw Homofobii! Ten rok przyniósł nam – oprócz wielu innych, istotnych akcji – historyczne wydarzenie jakim było zorganizowanie na łódzkich ulicach PIERWSZEGO MARSZU RÓWNOŚCI w ramach Maratonu Równości! Rośniemy w siłę! Dlatego z tej okazji zapraszamy wszystkich gorąco na przyjęcie urodzinowe, które odbędzie się 18 listopada 2011r. w klubie Narraganset!

Jak na każdej imprezie urodzinowej nie zabraknie szampana oraz tortu, a wieczór umilą występy niezastąpionych drag queens Charlotty oraz Vanessy (oraz występ niespodzianka)!

Podobnie jak rok temu czeka na Was loteria z przyjemnymi nagrodami ufundowanymi przez Instytut Wydawniczy Latarnik, Tongariro Releasing, bearbook.pl i PrideShop!

Będzie się działo! Świętujcie z nami!

Prezentem urodzinowym od Was będzie 5 zł za wstęp na organizowanie kolejnych, jakże ważnych i potrzebnych działań na gruncie lokalnym.

Zapraszamy: 18 listopada godz. 21:00 Klub Narraganset, ul. Gdańska 129

Tagi

Zobacz również

Newsletter KPH

Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.


Potrzebujesz pomocy psychologicznej lub prawnej?