Wypełnij ankietę o potrzebach ruchu LGBT+!
Rozpoczynamy zbieranie informacji o potrzebach tęczowego ruchu! Jeżeli działasz w organizacji, grupie nieformalnej czy kolektywie – chcemy zaprosić Cię do wypełnienia w imieniu grupy krótkiej ankiety, która pomoże nam wspólnie skuteczniej działać.
Dzięki ankiecie lepiej zrozumiemy, czego potrzebują organizacje LGBT+ w Polsce i będziemy mogxx lepiej dostosować nasze wsparcie. Wasze odpowiedzi posłużą do planowania działań i programów wsparcia. To tylko kilka minut, które mogą realnie wpłynąć na przyszłość ruchu.
Wypełnij ankietę
Tagi
Udostępnij
Zobacz również
Ostatnio dodane
-
07.11.2025
Zamykamy rekrutację na wrocławskie warsztaty PRIDE&PARENT!
-
06.11.2025
Ustawa anty-SLAPP: potrzebna, ale z poprawkami
-
06.11.2025
KPH dołącza do obchodów Miesiąca queerowej historii Polski
-
04.11.2025
Rusza kolejna edycja programu grantowego „Wspólnymi siłami budujemy równość”. Zgłoś swoją inicjatywę!
-
03.11.2025
Miko Czerwiński przejmuje stery w KPH jako nowa osoba dyrektorska [WYWIAD]
Newsletter KPH
Zapisz się na nasz newsletter, a my zadbamy o to, żeby docierały do Ciebie bieżące informacje nt. działań naszej organizacji.